Par mums

Mums visiem ir sapņi – daži no mums vēlas kļūt par ugunsdzēsējiem, citiem ir sapnis par jauku māju un mīlošu ģimeni, citi domā, kā izmainīt pasauli vai kā radīt fantastiskus izgudrojumus. 

Sapņi dod spārnus mūsu iztēlei, lai ceļotu uz vēlēšanos pasauli un domas, kas parasti ir saistības ar kaut ko pozitīvu, skaistu, tomēr nesasniedzamu. Sapņošana virza un notur uz pareizā ceļa, papildus palīdz mums pārvarēt grūtības. Dzīves ceļš ir pilns ar līkumiem un pagriezieniem, izaicinājumiem un mēģinājumiem, kas sniedz pareizo sagatavošanu, zināšanas, pieredzi un prasmes, kas svarīgas, lai turpinātu šo ceļu.

Dream Foundation ir Eiropas līmeņa bez peļņas organizācija, kas tika izveidota, lai palīdzētu Tev realizēt savus sapņus, lai sniegtu atbalstu nepieciešamo prasmju, zināšanu un informācijas apgūšanai, kas nepieciešamas, uzsākot studijas ārzemēs.

Sapņi var būt mazi un lieli, bet neatkarīgi no lieluma tiem ir jāpiepildās!

Ar Dream Foundation ir iespējams pieteikties vairāk nekā 50 izglītības iestādēs visā pasaulē. Institūcijas piedāvā vairāk nekā 3000 studiju programmas un mēs strādājam uz to, lai padarītu šo izvēli arvien plašāku. Katra skola ir rūpīgi izvērtēta, lai būtu pārliecība par studiju kvalitāti.

Mēs novērtējam radošumu, atvērtību, sadarbību un aizrautību. Mums ir svarīgi palīdzēt cilvēkiem tuvoties viņu sapņu realizācijai.

Mēs palīdzam piepildīt Tavus sapņus!