Tuesday, 13 September 2016

Jaunie studenti iekaro Coventry!

Lai arī studijas Lielbritānijas universitātēs sākas tikai septembra beigās / oktobra sākumā, jaunie studenti pamazām ierodas un iekārtojas savās jaunajās mājās.
Ksenija, Arta un Dāvis, kā ierasts, jauno studiju posmu izlēma uzsākt 1. septembrī, tieši šajā datumā ierodoties Coventry, kur jau pēc pāris nedēļām uzsāks studijas Coventry Universitātē. Jaunieši sūta sveicienus un dalās pirmajos iespaidos. Šoreiz - bildēs!


"Mums ir lieliska māja, kuras 3 stāvus pagaidām apdzīvojam trijatā, jo pārējie vēl nav ieradušies!Tieši pie mājām ir veikals, un paēst nav nemaz tik dārgi, tikai pietrūkst Latvijas ēdiens.

Esam mazliet šokā par interneta cenām,tāpēc daudz laika pavadām Starbucks pie wifi 😁

Jau piereģistrējāmies social security number, skolai enrollosiemies online un tuvākajās dienās iesim uz banku - tad arī galvenās birokrātiksās lietas būs nokārtotas!

Pilsēta ir skaista, bija vērts atbraukt tik agri, lai vispār saprastu, kur dzīvojam, kas notiek un nebūtu pirmajā skolas dienā ar Google Maps jāstaigā apkārt!"
 


Novēlam jauniešiem tikpat krāsainus un pozitīvus iespaidus arī turpmāk, kā arī veiksmi, studentu gaitas uzsākot! :)Ja arī tevi interesē studijas Coventry Universitātē vai kādā citā ārzemju augstskolā, ieskaties: www.dreamfoundation.eu

No comments:

Post a Comment